CENTRUM WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU DZIECKA I RODZINY

mgr Patrycja Drywa, mgr Katarzyna Jaroszewska

mgr Katarzyna Jaroszewska - psycholog dziecięcy, ukończyła studia na Uniwersytecie Gdańskim, specjalizacja - psychologia dzieci i młodzieży. Posiada doświadczenie w pracy z uczniami w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, a także z dziećmi z zaburzeniami rozwoju. Ukończyła liczne szkolenia, pracuje jako terapeuta  dzieci z zaburzeniami rozwojowymi (autyzm, Zespół Aspergera, zaburzenia zachowania, opóźnienie rozwoju mowy, Zespół Willimsa i inne). Posiada I stopień szkolenia z zakresu Terapii Systemowej Rodzin, jest współautorką projektu "Aktywny Nastolatek", realizowanego w Gdyni w 2010/2011 roku. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu wczesnego wspomaganie rozwoju i rewalidacji dzieci z autyzmem. Jest mamą dwójki dzieci.

mgr Patrycja Drywa  - psycholog dziecięcy, ukończyła Studia na Uniwersytecie Gdańskim, specjalizacja – psychologia dzieci i młodzieży. Specjalista wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i terapii dzieci ze spektrum autyzmu. Posiada wieloletnie doświadczenie diagnostyczne i terapeutyczne jako pracownik Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej oraz psycholog szkolny. Pracuje jako terapeuta dzieci z zaburzeniami rozwojowymi (autyzm, Zespół Aspergera, zaburzenia zachowania, opóźnienie rozwoju mowy, Zespół Willimsa i inne). Aktywnie udoskonala warsztat pracy uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.